Przekazanie służby w Rotary Club Kołobrzeg

W dniu 1 lipca 2016 w Hotelu Ikar Plaza odbyła się  doroczna uroczystość przekazania służby w Rotary Club Kołobrzeg. Nie zabrakło rotarian wraz z rodzinami, przyjaciół klubu (Rotary Club Koszalin) oraz przedstawicieli władz samorządowych. Ustępujący  Prezydent Aleksander Bolko przekazał rotariańskie insygnia władzy nowej Prezydent Elżbiecie Kotus. W trakcie uroczystości nie zabrakło podziękowań dla zarządu klubu, aktywnych rotarian oraz sympatyków klubu. Nastąpiło podsumowanie całorocznej pracy RCK dla najbardziej potrzebującej lokalnej społeczności. Past Prezydent Aleksander Bolko przekazał na ręce Prezydenta Miasta Kołobrzeg Janusza Gromka podziękowania za wsparcie udzielone w trakcie balu charytatywnego.
Po raz pierwszy w historii Rotary Club Kołobrzeg kobiety objęły tak ważne i znaczące dla klubu funkcje. Funkcję Prezydenta RCK pełni  Elżbieta Kotus, sekretarza  Izabela Zielińska, skarbnika  Jadwiga Tucka .